+38(044) 331-39-09, +38(067) 249-39-09    osvita@makco.kiev.ua

Субота з МАК СО

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

FitEnglish  :   Чотирьохрівневий курс англійської для регулярної практики і розвитку мови. Циклічність занять і фіксована вартість дозволяє вибрати індивідуальний графік, кількість і рівень.

Кожен рівень передбачає певний обсяг знань, який ми даємо, а студент засвоює. Курс кожного рівня поділений на 18 занять. Заняття йдуть цілий рік циклічно, без перерви. Після кожного 18-го заняття курс цього рівня повторюється з тими ж темами, але з іншим контентом. Ви навіть не зрозумієте, що це курс того ж рівня.

Почати займатися можна з будь-якого уроку. Кожен урок розкриває конкретну тему. Студентам видаються відповідні матеріали, словник уроку, додаткове завдання. Додаткове завдання можна виконати вдома або безпосередньо після (до) заняття. Або не виконувати взагалі.

Ви можете займатися 2, 3 або 5 разів на тиждень. Фактично, ви займаєтеся в зручному для вас темпі засвоєння матеріалу. Це свого роду фітнес для мозку. Результат дають не тільки інтенсивність, але і регулярність занять. Важливо вибрати свій індивідуальний темп, адже всі люди різні. Комусь потрібно навчатися швидше, комусь повільніше. Якщо не встигаєте, можна повторно пройти цей же курс. В результаті ви отримуєте реальний індивідуальний підхід.

Фіксована вартість 759 грн на місяць незалежно від кількості занять.