+38(044) 331-39-09, +38(067) 249-39-09    osvita@makco.kiev.ua

Субота з МАК СО

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

LITTLE KIDS

LITTLE KIDS   :  дворівневий курс розрахований на дітей 4-6 років, які тільки починають знайомитися з англійською мовою. На занятті іноземна мова вводиться поступово, що дає можливість малюкам адаптуватися до англомовного середовища, набути впевненості. Під час занять діти навчаються сприймати англійську мову на слух, підготуються до письма та читання, у дітей формуюються первинні навички спілкування. Використовуючи захоплюючі завдання, ігри, веселі пісні і вірші дитина зможе з легкістю засвоїти матеріал курсу.

Особливістю навчання на наших заняттях є використання елементів унікального методу TPR (Повного фізичного реагування). Викладач задіє основні канали сприйняття: візуальний, слуховий, кінестичний. Це продуктивно позначається на засвоєнні та легкому запам'ятовуванні навчального матеріалу.

Заняття для дошкільника в нашому центрі сконцентровані не лише на навчанні мови. Проведення рухливих ігор, використання додаткових матеріалів, карток, іграшок, елементів образотворчого мистецтва допоможе розвинути уяву, координацію, пам'ять, дрібну моторику, логічне мислення.

Після закінчення навіть першого рівня навчання дитина зможе розповісти про себе, сім'ю, тварин, відповідати на прості питання, рахувати.

Вартість – 299 грн за місяць. Два заняття на тиждень по 60 хвилин.